NEWS:
Strona Główna » GTA V wersja na PC » Czego nie powinno zabraknąć w GTA V PC?

Czego nie powinno zabraknąć w GTA V PC?

Kenneth Cummings na łamach serwisu whatculture.com wymienia 10 pozycji dotyczących ulepszeń i zmian, których nie powinno zabraknąć w jesiennym wydaniu Grand Theft Auto V, czyli w edycji na PC i konsole nowej generacji. Niektóre z przedstawionych, przez autora publikacji, koniecznych ulepszeń:

1. Zastosowanie 60FPS

Zwiększenie liczby klatek animacji z 30 na 60 poprawić ma płynność wyświetlania ruchomych obrazów i ogólne wrażenia z gry. Zdania co do zwiększonej ilości FPS są podzielone, jednak jest to już powoli standard nowych gier na PC, więc Grand Theft Auto V nie powinno odbiegać od trendów.

2. Więcej „Safehouse’ów”

Większa liczba własnych domów, gdzie możemy zapisać grę lub pojazd, w różnych częściach mapy jest wygodnym i potrzebnym rozwiązaniem. Według autora artykułu liczba Safehouse’ów gdzie możemy przechowywać własne samochody w obecnej wersji Grand Theft Auto V na konsole, jest zdecydowanie za mała.

3. Dodanie trybu hard

Ciekawym rozwiązaniem byłoby też dodanie możliwości wyboru trybu gry, głównie chodzi o tryb hard. Mniejsza ilość broni, mniej miejsc gdzie można się w nią zaopatrzeć, większe niebezpieczeństwo, mniejsze wypłaty, słabsze umiejętności specjalnej. Gra staje się też mniej emocjonujaca jeśli inteligencja przeciwnika jest zbyt niska do możliwości bohatera w grze, którym sterujemy.

4. Większa ilość interakcji

Nowe komputery mają dużo większe możliwości niż obecne konsole. Tak więc aby Grand Theft Auto V PC je w pełni wykorzystywało warto byłoby zwiększyć ilość interakcji ze światem w grze. Chodzi o więcej miejsc gdzie możemy zrobić coś więcej niż tylko je obejrzeć (korzystanie z wnętrz, picie, jedzenie, granie w mini-gry itp.).

671700-gta-v-street

5. Wsparcie dla modyfikacji

Kolejnym plusem gry mogłoby być skonstruowanie jej w taki sposób, aby ułatwione było wprowadzanie własnych modyfikacji (podobnie jak w Grand Theft IV). Daje to w jakimś stopniu możliwość dopracowania gry do własnych upodobań. Społeczność graczy-modderów jest wystarczająco duża, aby w tym kierunku mogło się sporo zadziać jeśli chodzi o Grand Theft Auto V.

6. Niestandardowe stacje radiowe

Możliwość tworzenia swoich własnych stacji radiowych z plików muzycznych na dysku.

Więcej o ulepszeniach i zmianach, których nie powinno zabraknąć w jesiennym Grand Theft Auto V, znajdziesz w artykule na stronie: whatculture.com/gaming/gta-v-10-changes-need-pc-port.php/11

Natomiast spis zmian, o których już wiemy i najprawdopodobniej pojawią się w GTA V, znajdują się na stronie „Podsumowanie zmian„. Co Wy byście zmienili, dodali, ulepszyli w GTA V? Czego przede wszystkim oczekujecie po tej produkcji?


13 komentarzy

 1. Powinni dodać możliwość niszczenia jak i budowania wszystkiego dookoła coś jak w Simsach ale nie do końca. Tzn. Np jadę czołgiem albo jadę czymś wielkim i w momencie w którym uderzam w którykolwiek dom coś sie z nim dzieje. Możliwość rozwalania budynków samolotem np że po tym jak wlecimy w dany budynek on się rozwala a potem go remontują, żeby ta gra na prawdę żyła.
  A przy budowaniu mam na myśli coś w stylu takim że kupujemy działki i zlecamy firmom zewnętrznym budowanie nam domu który możemy sami zaprojektować i np za dwa tygodnie mamy dom.

 2. najlepiej jakby dodali san fierro i las venturas 😉

 3. Powinni dodać możliwość korzystania z siłowni tak jak w san andreas

 4. iak zrobić

 5. „wymienia 10 pozycji”, a Wy daliście tylko 6 🙁

  • Wpis nie jest żywcem przepisywany, autor mógłby nam mieć to za złe 🙂 Podany jest odnośnik do oryginalnego tekstu, tam można sprawdzić całość. Co prawda w języku angielskim, ale ewentualnie można się wspomóc translatorem.

  • i napisow
   polskich

Skomentuj to!

Twój adres email nie będzie widoczny.