Już w Czerwcu ?

Wszelkie plotki, domysły, przecieki. Znalazłeś w sieci coś co dotyczy GTA V w wersji PC?
 • 16 mar 2014, 0:13


  Znalazłem to na necie , link :
  http://www.incgamers.com/2014/03/gta-v- ... newsletter
  A tu jakby ktos chciał to mam dosłownie z tłumacza :D

  Portugalski detalista GamingReplay.com twierdzi w oficjalnym biuletynie , że komputer ( a także Xbox One i PS4 ) wersja Grand Theft Auto V są na drodze w czerwcu . Newsletter ( powyżej), tylko wymienia Xbox One i PS4 , alepo twitter z tej samej firmy twierdzi, żeplanowane jest zwolnienie PC w tym samym czasie .


  Przetłumaczone (dzięki Google ) , który brzmi "GamingReplay tylko potwierdził wydanie GTA V na PC, PS4 i Xbox One. Czy masz już swoje zamówienie ? "

  Byliśmy tutaj przed oczywiście roszczeń detalista GTA V na PC , ale to jest pierwszy raz, kiedy firma rozpoczęła reklamuje fakt w oficjalnym biuletynie.

  W ciągu kilku ostatnich miesięcy widzieliśmy silne wskazówki od Rockstar tweety deweloperskich żewersja na PC jest na kartach , jak również wygląd ofert GTA V sterowników AMD Catalyst w wersji beta . Wracając dalej, nie było pewne rzekomo " wyciekł " filmy w celu unaocznienia kompilacji rozwoju gry uruchomionej na komputerze .

  Powrót po GTA V został wydany 360/PS3 ,towarzyszący aplikacji iFruit miał jakieś podejrzane odnośniki do wersji PC gry w swoim kodzie , zbyt .
  GTAsav
   

 • 24 kwie 2014, 9:07


  Coś mi się wydaje że jeszcze żaden nawet największy sklep nie zna dokładnej premiery gta v pc a co dopiero takie mało znane :roll:


  Ostatnio przesunięty w górę 24 kwie 2014, 9:07 przez: Anonymous.
  mir
   Wróć do GTA V na PC - informacje nieoficjalne
Informacje
 • Kto jest online
 • Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
cron