GTA V na Wiosnę?

Wszelkie plotki, domysły, przecieki. Znalazłeś w sieci coś co dotyczy GTA V w wersji PC?

Czy uważasz że tak może się stać?

Liczba opcji do wybrania: 1

Pokaż wyniki

• 16 mar 2014, 20:39

GTA V na nasze kochane blaszaki to temat wracający jak bumerang. To co zaraz napiszę to tylko plotki i nie są to oficjalna wiadomość.
    W internetach mnóstwo sie mówi "Ktoś wyłożył mnóstwo pieniędzy, by GTA V było konsolowym exclusive'em". Ten ktoś to oczywiście Sony i Microsoft.
    Jednak umowa ta kończy się razem z rokiem fikskalnym (mogłem źle napisać :( ) czyli w marcu. Najpewniej dlatego Rockstar tak pilnuje żeby nie było żadnych przecieków . Najpewniej gra zostanie zapowiedziana podkoniec marca lub do połowy kwietnia, a wydana w czerwcu 2014 :D
    zapraszam do dyskusji w komentarzach 8-)
    Ostatnio zmieniony 20 mar 2014, 15:17 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz
    Marcin

• 19 mar 2014, 20:38

A co my szaraki mozemy wiedziec :roll: Z checia sprawdzil bym juz ten tytuł na swoim blaszaku, czerwiec bylby dobra opcja :)
    mi3j4

• 20 mar 2014, 15:17

velta pisze:a kiedy owy rok fiskalny dokładnie się kończy?
    dokladnie nie wim ale najpewinej 20-31 marca :)
    Marcin

• 22 mar 2014, 12:36

Marcin pisze:Witam to znowu ja przed chwilą znalazłem taką stronę oferuruje pre ordera od kilku dni wiec może być to kontrolowany przeciek ponieważ reszta była usuwana bo kilku godzinach tu link http://www.simplycdkeys.com/steam/grand-theft-auto-5 data premiery to podobno 19 wrzesień

Fake. Nie zgadza się ze zwyczajami Rockstara – to jest piątek, a ci zawsze wydają gry we wtorek.
    velta

• 23 mar 2014, 18:40

WITAM już nie trzeba spekulować GTA V na pc zapowiedziane to nie FAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOstałem taką wiedomośc z supportu Rockstara
    Your request (#2159002) has been deemed solved.

Feel free to respond directly to this email and your comments will be added to the ticket.

To review the status of the request and add additional comments, follow the link below to log on to Social Club and you will then proceed to your support ticket.

http://support.rockstargames.com/hc/requests/2159002

Note that Social Club is a free Rockstar community service which offers access to special in-game bonuses and exclusive website features. If you do not already have a Social Club account, you will need to create an account after clicking the above ticket link to access your ticket. If you do not have a Social Club account, you can still update your ticket as necessary by replying directly to any emails you receive from Support.

Greg C, Mar 23 01:38 PM:
    Hello Marcinoo200PI

The game was released in the united kingdom and the European union nations on September 17th.
    The release dates for all the other European markets is unknown.
    If you have any other question please contact us back.

Best regards
    Greg C
    Marcin

• 23 mar 2014, 20:35

Marcin pisze:WITAM już nie trzeba spekulować GTA V na pc zapowiedziane to nie FAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOstałem taką wiedomośc z supportu Rockstara
    Your request (#2159002) has been deemed solved.

Feel free to respond directly to this email and your comments will be added to the ticket.

To review the status of the request and add additional comments, follow the link below to log on to Social Club and you will then proceed to your support ticket.

http://support.rockstargames.com/hc/requests/2159002

Note that Social Club is a free Rockstar community service which offers access to special in-game bonuses and exclusive website features. If you do not already have a Social Club account, you will need to create an account after clicking the above ticket link to access your ticket. If you do not have a Social Club account, you can still update your ticket as necessary by replying directly to any emails you receive from Support.

Greg C, Mar 23 01:38 PM:
    Hello Marcinoo200PI

The game was released in the united kingdom and the European union nations on September 17th.
    The release dates for all the other European markets is unknown.
    If you have any other question please contact us back.

Best regards
    Greg C

Byłoby w newswire, a link nie jest poprawny
    Velta

Następna

Wróć do GTA V na PC - informacje nieoficjalne

Informacje