Fejk?

Wszelkie plotki, domysły, przecieki. Znalazłeś w sieci coś co dotyczy GTA V w wersji PC?

• 07 maja 2014, 12:38

Zwykły port z wersji konsolowej bez żadnych zmian, co się dziwić Razorowi / RELOADED ;p
    Velta

• 07 maja 2014, 15:54

Wersja PC nie jest dostępna, tego typu strony to zwykły fake. Pobieranie kilkunastu GB plików nieznanego pochodzenia jest delikatnie mówiąc mało rozsądne :) @Artur, wybacz, ale kasuje podane przez Ciebie linki, z wiadomych względów :)
    Awatar użytkownika
    Todie
    Administrator

• 07 maja 2014, 16:22

Spoko ;)
    Tyle że tak się zastanawiałem bo ta strona z razor1911 to jest chyba oficjalna i inne gry normalnie chyba działają. Dlatego się zastanawiałem. ;)
    Artur

• 08 maja 2014, 16:22

Zauważcie, cztery rzeczy:
    1. Gościu ma tam pięć folderów: DVD1, DVD2, DVD3, DVD4, DVD5 - wszystkie puste
    2. Instalacja zajmuje 1.8GB (YT - 0:44), natomiast miejsce zajmowane na konsolach, to ok. 8-9GB,
    3. Pomiędzy plikami znajdziecie live.dll - bibliotekę Games for Windows Live. Microsoft rezygnuje z tego systemu - zostanie oficjalnie wyłączony 1 lipca br. (Jeżeli się w tym punkcie mylę, to mnie proszę poprawić).
    4. Gwóźdź do trumny tego fake'a - na lewo od okna instalacji możcie ujrzeć pliczek o nazwie GTAIVGDF.dll. Komentarz tu jest chyba zbędny.

4 razy nie.
    SirPL

• 01 lip 2014, 22:12

To Jest Ściema Znam Kolesie Który Się Nabrał i Ma Kompa w Naprawie Przez Wirusy Zdecydowanie Odradzam....

Ostatnio przesunięty w górę 01 lip 2014, 22:12 przez: Anonymous.
    Sarando

Wróć do GTA V na PC - informacje nieoficjalne

Informacje