Wrażenia z GTA V (PS3)

Ogólna dyskusja o wszystkim co dotyczy Grand Theft Auto V.
  • 31 sty 2014, 21:55

Witam wszystkich serdecznie!

Otóż ostatnimi czasy miałem możliwość pograć w GTA V, ponieważ zakupiłem konsole no i jedyne co miałem na uwadze: GTA V!! :) Myk do Saturna, GTA w łape i goniłem do kas :) Muszę przyznać że to najlepiej wydane 219 zł od kilku lat. Cały świat, misje, historia, to jak świetnie skleja się historia trzech głównych bohaterów (tak btw. Trevor mistrz ;]), tylko grać i jeszcze raz grać. Już nie wspomnę o misjach pobocznych czy planowaniu skoków na np. Jubilera... Bardzo dużo możliwości, lecz czułem lekki niedosyt po przejściu gry (tak mam gdy gra jest dobra, np. Mafia II), wszystko fajnie się toczy, akcja, a tu nagle koniec, szkoda lecz i tak gra godna polecenia, naprawdę. Niestety nie napiszę nic o Multiplayer ponieważ od 2 tygodni posiadam PS4, a PS3 sprzedana. No ale GTA V zaliczone ;)

Może ktoś jeszcze grał na konsoli i chce się podzielić swoimi wrażeniami?

Pozdrawiam!
    Awatar użytkownika
    quette
    Moderator

• 04 lut 2014, 20:19

Zdaje sobie sprawę :) Tak czy inaczej doczekamy się, sam mam ochotę jeszcze pograć na PC :)
    Awatar użytkownika
    quette
    Moderator

Wróć do Dyskusja ogólna o GTA V

Informacje