Gameplay z GTA V PC czy kolejny fake?

W serwisie YouTube pojawił się filmik rzekomo z deweloperskiej wersji GTA V PC. Jest to krótki gameplay, który pokazuje też menu i ustawienia graficzne. Nie bardzo chce nam się w to wierzyć, ale wrzucamy w ramach ciekawostki 😉 Swoją drogą co raz więcej tych śladów wersji PC (patrz Nowy Rok, kolejna pogłoska…), pytanie czy faktycznie premiera co raz bliżej czy po prostu długi czas oczekiwania sprawia, że z nudów powstają kolejne fake’i 😉

Autor filmu zapewnia, że film jest prawdziwy, nakręcony 12 listopada 2013r. i jest to wczesna wersja deweloperska wersji PC. Wspomina także, że dużo ryzykuje umieszczając nagranie oraz, że gra posiada jeszcze wiele błędów. Przepowiednia premiery to pierwszy kwartał 2014r. Orginalny tekst:

Honestly, I have some bad news for those who think this is a fake, the video was recorded on 12.11.2013 and what you see here is the early developer PC version. I risked a lot putting this here. Like you see, there is a lot of bugs. The game’s going to come out in Q1 2014. Get ready.

[highlight]Aktualizacja[/highlight]:

Film o którym mowa jest obecnie niedostępny. Powód o jakim czytamy przy próbie odtwarzania:
Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Take 2 Games.

Przy okazji odnaleziono pewien dowód  świadczący o tym, że film nie był prawdziwy. Chodzi o to, że ruchy postaci i samochodów były praktycznie identyczne z innym gameplay’em – konsolowym. Oczywiście są też zdania odmienne, wiele osób uważa, że coś musiało być na rzeczy skoro filmem zainteresował się Take 2 Games. Jest przecież wiele fake’ów dotyczących GTA V PC na YouTubie i nie są one usuwane…

4 Comments

 1. Agm84

  to na 100% fałsz bo chyba ktoś na tym „komputerze” miał mysz która ważyła tonę 😉
  jak dla mnie to zbyt wolno przesuwał ten kursor (tak właśnie działa Xbox);)

  Reply
  1. Lols

   mogl grac na padzie xb360 nie?

   Reply
 2. dsadsa

  hehehe take to skasowalo go 😀 czyli prawdziwe 😀

  Reply
 3. Jedi_et

  Coś szybko wygasł ten filmik, coś mogło w tym być 🙂

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *