NEWS:
Strona Główna » GTA V wersja na PC » Kolejny pre-order i ślady: 19 września

Kolejny pre-order i ślady: 19 września

GTA 5 sprzedaje się znakomicie, gra zbiera świetne oceny wśród konsolowców a tymczasem my szukamy kolejnych potwierdzeń, że Rockstar nie zapomni o użytkownikach PC’etów!

1. W sklepie internetowym GameSeek pojawia się pre-order GTA V PC z datą premiery 22 listopad 2013r. To kolejny już duży sklep oferujący zakup pre-ordera. (Dzięki acab!) Zastanawiające jest jednak, że każdy ze sklepów ma inną datę premiery…

gameseek

2. Z serwisu CinemaBled dowiadujemy się o pewnym znalezisku związanym z GTA V na PC. W aplikacji Rockstar iFruit znaleziono elementy grafiki związane z PC. iFruit to aplikacja na smartfony i tablety związana z GTA – służy m.in. do modyfikacji pojazdów, które można następnie przenieść do gry.

2

3. Źródłem kolejnej informacji jest portal GamePlay.pl. Czytamy tutaj o jednej z wiadomości na forum Rockstar, gdzie jeden z użytkowników zapytał czy nowe GTA wspierało będzie tryb SLI. Jaką uzyskał odpowiedź? Zdecydowanie niezaprzeczającą w to, że wersja PC wyjdzie, a mianowicie:

„Przepraszamy za tak późną odpowiedź. Niestety, nie mamy obecnie żadnych informacji odnoście GTA V. Kiedy zbliżymy się do daty premiery, będziemy w stanie udzielić większej ilości informacji odnośnie gry i jej wymagań sprzętowych.”

3

W komentarzach na stronie pojawiają się też indywidualne domysły, m.in. od pracownika dużej sieci elektromarketów, który informuje, że w zerowych indeksach systemu sprzedaży widać już GTA V PC. (Dzięki majki!)

A na naszym forum m.in. screeny z GTA 5 PC 🙂 Czy prawdziwe? Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum: http://gta5pc.pl/forum


9 komentarzy

  1. Tak myślałem, że listopad to za wcześnie na premierę.. Będzie w tym roku 🙂

  2. o Boże! Ja już odkładam 250 złoty na GTA V, mam nadzieje, że do takiej zajebistej gry będzie Edycja Kolekcjonerska!

  3. OBSTAWIAM 22.05.2014 PREMIERA NA PC

  4. OD KOGO BY SIĘ KONSOLOWCY DOWIEDZIELI O GTA V GDYBY NIE KOMPUTERY I STRONY W INTERNECIE.

  5. Alę będę tę grę przytulał w wersji na PC, bez opamiętania!

  6. Mowi sie ze konsolowcy maja gdzies grafike i sami mowia ze gta5 na psx3 grafa nie ejst tak wazne w tej grze ale sama polityka Rockstara udowadnia ze jest inaczej i dlatego premiera PC jest zawsze przesunieta. Bo by ich pokrecilo jak by zobaczyli roznice. Bo gta 5 na psx3 wyglada jak San Andreas. Wydaje mi sie ze wersja PC wyjdzie dopiero wraz z premiera PSX4 i nowego Xboxa. Konsolowcy to hipokryci bo udaja ze te ich klastikowe pudelka sa idealne ale prawda jest zupelnie inna.

  7. lol 22 listopada sa moje urodziny 😀

  8. Nie wiem czy zauważyliście ale na okładce gry z tego sklepu internetowego jest napisane PC CD-ROM
    Raczej nie xD

Skomentuj to!

Twój adres email nie będzie widoczny.