NEWS:
Strona Główna » GTA V wersja na PC » Nowy Rok, kolejna pogłoska i screen GTA V PC

Nowy Rok, kolejna pogłoska i screen GTA V PC

Witam wszystkich w Nowym Roku!

Grand Theft Auto V jest niewątpliwie najbardziej oczekiwaną grą na PC w ostatnich miesiącach, widać to po zainteresowaniu tematem, po aktywnych petycjach, które podpisują setki tysięcy osób oraz po… ogromie plotek jakie znajdujemy w internecie na temat GTA V PC. Może macie już dosyć tych wszystkich sensacji i powiem szczerze, że ja też wolałbym poznać już oficjalne stanowisko ze strony Rockstar, a nie kolejne, niepotwierdzone niczym domysły. Niestety, nadal możemy działać tylko w tej nieoficjalnej sferze.

Dziś otrzymaliśmy maila od pracownika firmy Intel, tzn. dla sprostowania – od osoby, która podaje się za pracownika firmy Intel (mała, ale znacząca różnica!). We wiadomości dowiadujemy się, że gra jest już na etapie testów i wykrywania błędów. Oficjalna zapowiedź planowana jest na 20 lutego 2014 roku. Z maila wynika też, że premiera GTA V będzie miała miejsce 24 czerwca bieżącego roku. Na dowód istnienia gry, załączony został screen z gry GTA V na PC. Wiadomość o której mowa podpisana jest imieniem i nazwiskiem, ale my go w tym miejscu ujawniać nie będziemy. Jeśli autor tego „newsa” będzie miał takie życzenie to może się przedstawić w komentarzu.

Zastanawialiśmy się, czy dzielić się z Wami tą wiadomością, czy dać sobie spokój z tego typu plotkami i cierpliwie czekać na oficjalne informacje… – wygrała pierwsza opcja, solidarnie przez krótkie głosowanie na naszym profilu Facebook’owym. Podobno w każdej plotce tkwi ziarno prawdy? 🙂 Zaznaczam, że wiarygodności e-maila w żaden sposób nie sprawdzałem. Możecie ocenić ją sami.

PS. Niedługo nowa odsłona serwisu gta5pc.pl. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. A tym czasem szykujcie maszyny na Grand Theft Auto V!

Witam, nazywam się Tomasz G. (red.) i jestem pracownikiem firmy intel od ponad 3 lat. Nasza firma dostała wersje Grand Theft Auto V na PC do testów oraz wykrywania bugów. W mailu od firmy Rockstar zostały podane dwie daty jedna z nich to zapowiedź gry na PC a druga to data wydania gry w Europie.

Data zapowiedzi: 20 Luty 2014r
Data premiery w Europie: 24 Czerwiec 2014r

Wiem że mogę zostać wyrzucony teraz z pracy ale udostępnie screenshota z gry.

 


22 komentarze

 1. Na menadżerze napis GTA V jest niżej niż GTA V.exe zwykły fake

 2. Dziś już 22.02 i zapowiedzi jak nie było tak dalej nie ma 😉 fake i tyle

 3. Może bym i w to uwierzył, ale jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Rockstar wysyłało GTA V na testy do polski, skoro mogą wysłać je w Ameryce. A moim zdaniem po za tym, intel akurat ma prawie nic do gadania, bo tworzą procesory, a akurat one do bugów nic nie maja, wiec bardziej bym uwierzył gdyby list był od Nvidia albo AMD. Ale z drugiej strony coś za dużo tego intela w świecie GTA V. Ale i tak w głowie mam logo Nvidia przy GTA IV i GTA SA, wiec jakoś intel mnie nie przekonywuje

 4. a tak wogole obczajcie ikonke gta5 czy aby nie jest za nisko XD?

 5. fake – w intelu nie spotkasz spolszczonego windowsa

 6. Chociaż miło popatrzeć na screen gta v pc nawet jeśli fake 🙂

 7. na pewno pracownik intela ujawnił by takie informacje, a skoro by chciał ujawnić to nie zamazywał by większości obszaru i na pewno by wysłał tej stronie, taki fake(o ile to fake) zarządcy tej strony mogą zrobić sami by przyciągnąć tylko uwagę, zaraz ten komentarz zostanie usunięty bo pewnie to cała prawda o tej stronie,

 8. jak milo popatrzec na screen normalnie jak by byl prawdziwy:)

 9. witam, fake jak nic, nawet się nie zgadza wielkość przycisków w prawym górnym rogu okienek, a po drugie kto wrzucając screen, tak by go „sklejał”

 10. Śmierdzi walkiem

 11. Prawdopodobnie kolejna błędna informacja

 12. Zastanawiam się, dlaczego okienko Menadżera zadań jest w trybie Aero, natomiast okno z grą ma wyłączony ten tryb, i tu jest problem, gdyż Aero nie może być w części wyłączony.

 13. Tak tak… Menadżer Odpalony z trybem „areo” czyli ta przezroczystość okienka a GTA V „odpalone” bez…
  Fejk

 14. Wyjaśnijcie zatem: dlaczego dolna strona okienka jest ucięta? Czyżby kolejny troll?

 15. zastanawiam się .. czy gdybym miał takie stanowisko w pracy to tez bym tak ryzykował wyrzuceniem z roboty..? Fakt że Intel jest w Warszawie i Gdańsku. Co do screen’a – niezła rozdzielczość i jakość cieni takie typowe dla PC ! xd

Skomentuj to!

Twój adres email nie będzie widoczny.