NEWS:
Strona Główna » GTA V wersja na PC » Pierwszoosobowy widok w GTA V PC?

Pierwszoosobowy widok w GTA V PC?

Czy Rockstar szykuje dla nas dużą niespodziankę w nadchodzących wydaniach GTA V?
Wprowadzony zostanie tryb FPP?

Przez pewien, krótki czas na serwerach Rockstar Games była umieszczona ciekawa informacja dotycząca właśnie trybu FPP. Niestety – bardzo szybko znikła, dlatego nie może być potraktowana jako pewniak. To, co po niej pozostało to jednak nadzieja na grę w pierwszej osobie.

gsv-011

Wpis dotyczący nowego widoku gry pojawił się na oficjalnej stronie Rockstar już przeszło tydzień temu, 12 września 2014r.. Szybko jednak został usunięty, a na jego pozostałości natknięto się w rejestrze Google dopiero dziś. Wydaje się, że wpis był szkicem i przypadkiem został opublikowany. Można to wnioskować m.in. z fragmentu, w którym autor zadaje pytanie „Animals in GTA Online?”, na które z resztą nie stawia odpowiedzi. Być może zarówno zwierzęta w trybie online jak i tryb pierwszoosobowy na PC są jedynie jakimiś projektami, o których nie można powiedzieć, że na pewno pojawią się w grze, choć nie można ich też wykluczyć.

Jeżeli jednak news okaże się prawdziwy, będzie to niepowetowany przełom w historii GTA. Chcielibyście możliwość grania pierwszoosobowego w GTA V? Zapraszam do ankiety.

Tryb FPP w GTA V to dobry pomysł?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...


36 komentarzy

  1. Niby fajne, ale GTA to Third Person Shooter, nie First. Ja na pewno nie będę grała na tym trybie, bo to wg mnie nie pasuje do serii, ale jeśli ktoś chce sobie pograć z pierwszej osoby, to jego sprawa.

  2. Po prostu FPP zepsuło by grę 🙁 [Jedynie że była by możliwość zmiany kamery :)]

  3. Kolega wyżej wypowiedział się według mnie dobrze dla mnie GTA V w trybie FPP jest masakrą 🙂

  4. mi też sie nie podoba kamera FPP w GTA V :/

  5. może nie takie potrzebne w normalnej rozgrywce, ale fajnie gdy w trybie deadmatch i innych trybach multiplayer będzie właśnie można wypróbować taki tryb o ile nie spieprzą celowania

  6. Według mnie to niepotrzebna nowość, nie wyobrażam sobie GTA w trybie first person.

Skomentuj to!

Twój adres email nie będzie widoczny.