Ukryte ślady w dodatku do Grand Theft Auto Online

Jak zwykle pomysłowi gracze GTA V przeszukali pliki pierwszego dodatku do gry. Odnaleźli tam pliki dźwiękowe, które mogą wskazywać na zawartość kolejnych dodatków.

545738032

Jak wynika z nagrań, w przyszłości w grze prawdopodobnie doczekamy się na przykład sprzedaży narkotyków (możliwe, że pojawi się misja, w której staniemy się dilerami sprzedającymi towar na ulicach miasta), wyścigów w budynkach (chodzi tu konkretnie o zadaszoną halę) ulepszonymi przez siebie pojazdami czy możliwości zagrania w kasynie (gdzie możemy szybko pomnożyć majątek, lub równie łatwo go stracić), z którym również część osób wiąże nadzieje na kolejne misje.

Klipy te są nagraniami dialogów, których próżno szukać w GTA V a także w pierwszym dodatku, stąd przypuszczenie, że są to dialogi z kolejnych, jeszcze nieopublikowanych dodatków do gry.

Ciężko powiedzieć, czy te informacje się potwierdzą i czy wszystkie z odnalezionych dialogów zostaną wykorzystane w kolejnych dodatkach. Nie wiadomo także, czy kolejne rozszerzenia będą darmowe, czy trzeba będzie za nie zapłacić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *