NEWS:
Strona Główna » GTA V wersja na PC » Znamy już oficjalną datę premiery GTA V PC

Znamy już oficjalną datę premiery GTA V PC

Poznaliśmy właśnie dokładną, oficjalną datę premiery dla wydania PC Grand Theft Auto V. Z jednej strony wiadomość jest super, na to przecież czekaliśmy, ale… data premiery gry przewidziana jest dopiero na dzień 27 stycznia 2015r. Przyjdzie nam jednak poczekać trochę dłużej niż przewidywaliśmy. GTA V na PlayStation 4 i Xbox One pojawić ma się jeszcze przed świętami, dokładnie 18 listopada 2014r.

Źródłem wiadomości jest oficjalna strona Rockstar Games. Z newsa dowiadujemy się także, że możemy się spodziewać szeregu znaczących ulepszeń wizualnych i technicznych, nowych usprawnień i dodatków oraz nowych piosenek w stacjach radiowych. W Grand Theft Auto Online ma zostać zwiększona liczba graczy on-line. Wszystkie zapowiadane zmiany, które mają na nas czekać zebraliśmy na podstronie „Podsumowanie zmian” (wkrótce mała aktualizacja).

Wszyscy gracze, którzy zaopatrzą się w pre-order mogą liczyć na premię pieniężną w wysokości 1 miliona dolarów do wirtualnego wykorzystania po 500 tysięcy $ w Grand Theft Auto Online oraz w trybie „Story Mode” – czyli dla pojedynczego gracza.

Podziwiać możemy także nowy oficjalny trailer oraz  nowe screeny z wersji na PlayStation 4:


14 komentarzy

 1. GTA V PC = jest za dobra na PC bez optymalizacji może [według mnie] 12 fps? 😛 na GTX 19?

  Nie wiem naprawde …

 2. nawet ci co oglądali serie z GTA V Let’s Play po co mają gre kupować na PC skoro wiedzą co się stanie :/ R* strasznie opóźnił premiere GTA V PC

  🙁

 3. Wiem… że będzie GTA V PC ale według mnie to już prawie 2 lata 🙁 dla mnie GTA V PC powoli umiera ;(

 4. R*… jak GTA V będzie bez optymalizacji to ja nie wiem czy nawet na GTX 760 uciągnie :/

  [Aktualnie mam lapka 120 fps w GTA IV :D]

 5. 😀
  Grafika: 10/10
  Detale 10/10

  Mam nadzieję że zrobią optymalizację bo narazie nie widze żeby to na kompach uciągło 😀

 6. ha tyle czekania na GTA V PC… hmm wymagania pewnie będą kosmiczne :/

 7. Tak ale pewnie wymagania będą tak kosmiczne,że szok.

 8. Nie będę ukrywał, że jestem ponownie rozczarowany. Liczyłem na ten listopad ewentualnie grudzień, a tu prawie luty… Z drugiej strony rozumiem. R* boi się stracić hajs na piratach więc odkłada premierę jak najpóźniej. Jednak czy właśnie odkładanie premiery na prawie półtora roku nie spowoduje, że piratów będzie więcej niż w normalnej premierze? Tego się nie dowiemy cóż powoli zaczyna mi się to nudzić i jeśli nie zapomnę o premierze to MOŻE kupie, albo zwyczajnie poczekam z 2-3miesiące by staniała.

 9. Czyli wygląda na to że wychodzi równo z Dying light. Całe szczęście że ferie w lutym to można przerobić oba tytuły :).

 10. Jestem poirytowany późniejszą datą na pc! Może z drugiej strony pracują nad optymalizacją… a co do grafiki… wyjebista 😀

 11. Kupiłbym pre-order ale nie ma jeszcze wymagań

Skomentuj to!

Twój adres email nie będzie widoczny.