Beta-testy Grand Theft Auto V PC?

Ciekawe informacje docierają do nas ze strony SteamDB, prezentującej wiele różnych statystyk. Nas interesuje konkretnie podstrona na której widnieją dane dotyczące Grand Theft Auto V PC: steamdb.info/app/271590/graphs/

Według serwisu SteamDB, kilka dni temu dwaj testerzy poświęcili na granie w GTA V PC po około 5-6 godzin (5 wrzesień od 18:00 do 23:00). Gra była uruchamiana także w inne dni tygodnia, jednak czas spędzony na jej testowaniu był zdecydowanie krótszy. Całkiem prawdopodobne, że są to testy końcowe gry, prowadzone tuż przed jej wydaniem. Wskazywałoby to, że już niedługo możemy poznać dokładną datę premiery gry.

Tabela ze statystykami której źródłem jest powyższa strona przedstawia nam ilość godzin prowadzonej gry w ciągu ostatniego tygodnia oraz ilość graczy.

wykres1

wykres2

Trzeba przyznać, że producenci potrafią się dobrze kryć z projektami, nad którymi pracują. Okazuje się bowiem, że nad GTA V na platformę PC pracują już od 2012 roku, tak bowiem wynika z ich dzienników deweloperskich, które wyciekły do sieci. Pełen zapis znajduje się tutaj.

1 Comment

  1. luki505

    W 2012 roku to były beta testy, a pracują od pewnie 2010 roku jak tylko wydali RDR’a,

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *