Dzieci listy piszą… W sprawie wersji PC

Na forum GTA niejaki 13-letni Rishi Vinu postanowił poważnie porozmawiać z twórcami Grand Theft Auto V… Poniżej tekst listu przetłumaczony na nasz język. Przy okazji przypominamy, że GTA V jest od +18 LAT. A wracając do listu, myślę, że teraz już na dniach możemy się spodziewać GTA V PC 🙂

Od: Rishi Vinu
Z: Indie
do: Rockstar Games

Witam ciepło, Mam 13 lat i jestem z Indii, nazywam się Rishi Vinu. Wiem, że jestem troszkę za młody na GTA, ale my wszyscy zaczynaliśmy grać w gry kiedy byliśmy młodzi, więc mam nadzieję, że to jest w porządku.

Teraz jestem ogromnym fanem serii Grand Theft Auto i w mojej uczciwej opinii jesteście najlepszymi deweloperami. Zaczynałem grać w GTA kiedy miałem sześć lat, Vice City było pierwsze. Byłem zadowolony z każdego wydania GTA do tej pory i w dalszym ciągu jestem zdumiony jak Rockstar przesuwa granice dalej niż jakikolwiek inny deweloper.

Trzeba powiedzieć, że jestem trochę rozczarowany brakiem informacji związanych z GTA V PC. Wiem, że prawdopodobnie uzyskam automatyczną odpowiedź typu kopiuj-wklej ale Rockstar – proszę, poświećcie trochę czasu, żeby przeczytać moją wiadomość i zrobić coś co spowoduje, że miliony ludzi na całym świecie będą szcześliwe.

Opóźnienia oczekiwano. Ale brak informacji o wersji PC jest nieco rozczarowujące. Rockstar, nie mówcie nam „Ciesz się LA Noire i Max Payne”. Graliśmy w w te tytuły, skończyliśmy je, i jesteśmy bardzo z nich zadowoleni.

Wiem, że jesteście bardzo zajęci GTA: Online w tej chwili, ale proszę dajcie ogłoszenie i wtedy ekipa może wrócić do Online. Co jest Rockstar, mamy dowody, na co czekasz?

Petycja PC osiągnęła 600.000 podpisów i mimo tego brak informacji, Ubisoft potwierdził wydanie Division na PC, kiedy petycja miała zaledwie 128 K. Ubisoft nawet zachęcał graczy PC do jej podpisania, dlatego smuci mnie to jaką drogę wybiera mój ulubiony deweloper w traktowaniu graczy PC w tej chwili.

Tak, piractwo jest problemem na PC, ale piractwo konsol też i ciągle rośnie, przykładem jest GTA V. Saints Row4 miał 3000 'seedów’ dla konsoli Xbox 360. The Last of US miał w sumie 1000 pobrań w wersji tylko na PS3.

Proszę Rockstar, zrób przysługę i poświęc trohę czasu aby przeczytać i odpowiedzieć na moją wiadomość. Jestem „gościem” z Indii, który pokazuje jak wiele innych osób na całym świecie musi czekać, proszę Rockstar, proszę.

Z poważaniem,
Vinu Rishi.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *