Grand Theft Auto V na łamach serwisu Steam

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]Info[/tab_title][/tabs_head][tab]Steam – serwis, platforma cyfrowej dystrybucji stworzona przez Valve Corporation. Więcej o serwisie na Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Steam[/tab][/tabs]

Wreszcie nastąpiła tak wyczekiwana zapowiedź Grand Theft Auto V PC. Sklepy internetowe dodają do swojej oferty pre-ordery tytułu, a fani czekają na kolejne szczegóły dotyczące gry, w tym głównie na dokładną datę premiery i oficjalne wymagania sprzętowe.

Karta Grand Theft Auto V pojawiła się też na łamach serwisu Steam, tutaj również z datą premiery określoną na jesień 2014. Z opisu jednak dowiadujemy się kilku nowych rzeczy o nadchodzącej produkcji:

  • Znaczne ulepszenia dotyczące wyższej rozdzielczości, ilości detali, dłuższego dystansu renderowania obiektów.
  • Zmiany w sztucznej inteligencji (domyślamy się, że zmiany oczywiście na plus w porównaniu z PlayStation 3 i Xbox 360).
  • Jednocześnie z premierą GTA V PC na GTA Online będzie dostępna cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki.
  • Możliwość przenoszenia obecnych postaci z trybu multiplayer (Grand Theft Auto Online) na dowolnie wybraną, nową platformę tj. Playstation®4, Xbox One lub PC.

Podsumowanie tego, co już wiadomo o jesiennym wydaniu Grand Theft Auto znajdziecie zawsze na stronie: „Podsumowanie zmian„.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *