Kolejny pre-order i ślady: 19 września

GTA 5 sprzedaje się znakomicie, gra zbiera świetne oceny wśród konsolowców a tymczasem my szukamy kolejnych potwierdzeń, że Rockstar nie zapomni o użytkownikach PC’etów!

[divider]

1. W sklepie internetowym GameSeek pojawia się pre-order GTA V PC z datą premiery 22 listopad 2013r. To kolejny już duży sklep oferujący zakup pre-ordera. (Dzięki acab!) Zastanawiające jest jednak, że każdy ze sklepów ma inną datę premiery…

gameseek

2. Z serwisu CinemaBled dowiadujemy się o pewnym znalezisku związanym z GTA V na PC. W aplikacji Rockstar iFruit znaleziono elementy grafiki związane z PC. iFruit to aplikacja na smartfony i tablety związana z GTA – służy m.in. do modyfikacji pojazdów, które można następnie przenieść do gry.

2

3. Źródłem kolejnej informacji jest portal GamePlay.pl. Czytamy tutaj o jednej z wiadomości na forum Rockstar, gdzie jeden z użytkowników zapytał czy nowe GTA wspierało będzie tryb SLI. Jaką uzyskał odpowiedź? Zdecydowanie niezaprzeczającą w to, że wersja PC wyjdzie, a mianowicie:

„Przepraszamy za tak późną odpowiedź. Niestety, nie mamy obecnie żadnych informacji odnoście GTA V. Kiedy zbliżymy się do daty premiery, będziemy w stanie udzielić większej ilości informacji odnośnie gry i jej wymagań sprzętowych.”

3

W komentarzach na stronie pojawiają się też indywidualne domysły, m.in. od pracownika dużej sieci elektromarketów, który informuje, że w zerowych indeksach systemu sprzedaży widać już GTA V PC. (Dzięki majki!)

A na naszym forum m.in. screeny z GTA 5 PC 🙂 Czy prawdziwe? Zapraszamy do rejestracji i dyskusji na forum: http://gta5pc.pl/forum

9 Comments

 1. Anonim

  Tak myślałem, że listopad to za wcześnie na premierę.. Będzie w tym roku 🙂

  Reply
 2. BaliumPL

  o Boże! Ja już odkładam 250 złoty na GTA V, mam nadzieje, że do takiej zajebistej gry będzie Edycja Kolekcjonerska!

  Reply
 3. EBOY

  OBSTAWIAM 22.05.2014 PREMIERA NA PC

  Reply
 4. BVT

  OD KOGO BY SIĘ KONSOLOWCY DOWIEDZIELI O GTA V GDYBY NIE KOMPUTERY I STRONY W INTERNECIE.

  Reply
 5. Bratej

  Alę będę tę grę przytulał w wersji na PC, bez opamiętania!

  Reply
 6. Shodan

  Mowi sie ze konsolowcy maja gdzies grafike i sami mowia ze gta5 na psx3 grafa nie ejst tak wazne w tej grze ale sama polityka Rockstara udowadnia ze jest inaczej i dlatego premiera PC jest zawsze przesunieta. Bo by ich pokrecilo jak by zobaczyli roznice. Bo gta 5 na psx3 wyglada jak San Andreas. Wydaje mi sie ze wersja PC wyjdzie dopiero wraz z premiera PSX4 i nowego Xboxa. Konsolowcy to hipokryci bo udaja ze te ich klastikowe pudelka sa idealne ale prawda jest zupelnie inna.

  Reply
 7. 123

  lol 22 listopada sa moje urodziny 😀

  Reply
 8. Jowi

  Nie wiem czy zauważyliście ale na okładce gry z tego sklepu internetowego jest napisane PC CD-ROM
  Raczej nie xD

  Reply
  1. dadek

   Nie wiem czy nie zauważyłeś co jest w ramce obok -.-

   Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *