Patch 1.07 GTA: Tworzenie wyścigów oraz deathmatch

Gracze GTA Online dzięki aktualizacji 1.07 mogą tworzyć swoje wyścigi oraz deathmatche. Edytora poziomów należy szukać w zakładce „online” z menu pauzy. Przygotowane zostało krótkie wprowadzenie mające na celu przybliżenie sposobu działania edytora.

Podczas tworzenia deathmatcha możemy decydować o jego zasadach. Wybrać możemy też każde miejsce, które uznamy za stosowne na terenie Los Santos i okolic. Teren możemy też uatrakcyjnić umieszczając różnego rodzaju przeszkody, rampy, pojazdy czy broń.

Podobnie wolną rękę mają gracze podczas organizowania wyścigów. Twórca wyścigu wybiera jego rodzaj – czy mają to być okrążenia, czy też sprint a także decydują, czy wyścig odbędzie się w powietrzu, na lądzie czy też na wodzie. Wybrać możemy także umiejscowienie zawodów, dobór przeszkód na trasie, wybór samochodów a także ilości uczestników.

Rockstar umożliwia dzielenie się swoimi pracami z innymi, jednak najpierw nasze dzieło musi zostać sprawdzone w wyścigu przeciwko komputerowi. Gdy gracz posiada konto w Social Club’ie, jego opublikowana praca trafi na tę stronę. Wyjątkowe trasy mają szansę na otrzymanie rekomendacji od Rockstara. Kreator rozgrywki ma być nadal rozszerzany i w przyszłości obejmie kolejne warianty gry.

Poza wprowadzeniem kreatora, patch 1.07 zawiera także kilka poprawek do GTA V i GTA Online. Jest to na przykład możliwość biegania w mieszkaniu i inne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *