Plotki na temat GTA 5 PC

Po ostatniej informacji na temat GTA 5 w wersji na komputery fani GTA czekający na wersję PC poczuli się mocno zawiedzeni. Znane serwisy traktujące o grach komputerowych próbują uzyskać jakiekolwiek informację, niestety na razie wszystko co wiadomo o GTA 5 w wersji na PC opiera się wyłącznie na poszlakach i plotkach. Może producent szykuje niespodziankę?

[divider]

Nie inaczej jest z pojawiającymi się informacjami, że producent GTA jednak nie odwrócił się od posiadaczy komputerów osobistych i wytrwale nad tą wersją pracuje. Wszystko wzięło się od ogłoszenia dot. poszukiwania programisty grafika dla firmy Rockstar Leed, który miałby się zająć przenoszeniem nowej gry na platformę PC. Oczywiście nigdzie nie były podane szczegóły co konkretnie mieliby robić nowi pracownicy, ale dla wielu osób jasne jest, że chodzi o Grand Theft Auto V. Jak jest na prawdę? Tego na razie nie wiadomo, pozostaje czekać na dalsze informacje. Niektórzy przewidują, że więcej na ten temat dowiemy się na sierpniowych targach Gamescom.

3 Comments

 1. he

  pozyjemy zobaczymy 😉

  Reply
  1. Anonim

   No właśnie!!

   Reply
 2. karol

  Witam dziś szukałem informacji na temat gta 5 i znalazlem ten filmik i chciałbym żebyście to sprawdzili ogladnijcie bo tam jest max payne 3 i pewna mozliwosc ozywiscie autor filmu mówi że ta informacja pochodzi z wersji pc max payna i jagby mógł to ktoś potwierdzić bylo by pewne w 99, 9% pewne ze gta wyjdzie na pc prędzej czy później

  Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *